WIDEX Moment

Şimdiye kadarki en saf, doğal sesi sunar

Her anı duyabilirsiniz. Eskiden olduğu gibi.

DAHA TATMİN EDİCİ DAHA GERÇEK

WIDEX MOMENT’i günlük yaşamlarında, çeşitli ortamlarda deneyen 101 kullanıcıyla anket yaptık; bunların %91’’i sesin mevcut işitme cihazlarına kıyasla daha tatmin edici ve daha gerçek yaşam gibi olduğunu belirtti.

COM-DEX

COM-DEX şık ve eller serbest iletişim imkanı sunan ,akıllı telefonlarınızdan işitme cihazınıza yüksek kalite ses aktarımı sağlayan dinlemeye yardımcı cihazdır.

RC DEX

RC-DEX basit ve kolay kablosuz uzaktan kumanda olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

TV PLAY™

Kullanması kolay uygulamayla televizyonun ve işitme cihazınızın sesini birbirinden bağımsız ayarlayın.

TV DEX

TV-DEX ile direkt olarak televizyondan işitme cihazınıza kablosuz ses aktarımının tadını çıkarın.

TONELINK uygulaması

Çeşitli ses ayarlarını yapmak ve kişisel tercihe göre programları dinlemek için kullanması kolay ve kişiselleştirilir uygulama.

Perfect Dry Lux

PerfectDry Lux işitme cihazı kurutucusu kullanarak cihazlarınızı sadece 45 dakika içinde kurutabilir, temizleyebilir ve en iyi performansı vermelerini sağlayabilirsiniz.

Soundsense Learn özellikli EVOKE uygulaması

Çeşitli ses ayarlarını yapmak ve kişisel tercihe göre programları dinlemek için kullanması kolay ve kişiselleştirilir uygulama.

Temel Özellikler
Pediatrik
Hayır, çocuklar için uygun değildir
SGK Kapsamında
Evet
Ses Kontrol
Evet
Program Seçimi
Var, 4 program
Mobil Uygulama
Evet
Mikrofon Tipi
Direksiyonel mikrofonlar seslerin geliş yönlerine göre algılar.
Gürültü Azaltma
Evet
Yazılım Güncelleme
Evet
WIDEX MOMENT işitme cihazları, hangi ses deneyimini sunmaktadır?

WIDEX MOMENT™, şimdiye kadar harika bir işitme cihazı bile her zaman bir işitme cihazı gibi ses çıkardığını, ancak şimdiye kadar harika bir işitme cihazı bile her zaman bir işitme cihazı gibi ses çıkardığını belirtiyor. WIDEX MOMENT™ ise tipik olarak işlenen sesin doğrudan duyulandan daha sonra kulak zarına ulaşmadan, tıpkı eskiden olduğu gibi her anı duymanıza olanak tanır.

WIDEX MOMENT'i deneyen kullanıcılar hangi sonuçları bildirmiştir?

WIDEX MOMENT™ kullanıcıları, günlük yaşamlarında çeşitli ortamlarda denedikten sonra %91’inin sesin mevcut işitme cihazlarına kıyasla daha tatmin edici ve daha gerçek yaşam gibi olduğunu belirttiği bir ankete katıldı.

WIDEX MOMENT ile TV PLAY nasıl birleştirilebilir?

WIDEX MOMENT™, artık TV PLAY™ ile sorunsuzca bağlantı kurabilir. Bu sayede kullanıcılar televizyonun, filmlerin ve maçların tadını daha iyi çıkarabilmek için inanılmaz doğal ses kalitesiyle doğrudan işitme cihazlarına aktarabilirler.

WIDEX MOMENT işitme cihazları ne tür bir şarj özelliğine sahiptir?

WIDEX MOMENT™, şarj edilebilir hoparlörü kanal içinde olan mRIC modeli ile kullanıcıların pil değiştirmelerine gerek kalmadan basit bir şarj aleti ile işitme cihazlarını şarj etmelerine olanak tanır.

WIDEX MOMENT nem ve hasara karşı nasıl korunmuştur?

WIDEX MOMENT™, nemin yol açtığı hasarı azaltmak için tasarlanmıştır ve sağlam mikrofonlar ve su geçirmez nano kaplama gibi özelliklerle donatılmıştır. Bu sayede işitme cihazlarının ömrü uzar.

WIDEX MOMENT işitme cihazlarının hangi modelleri bulunmaktadır?

WIDEX MOMENT™ üç kulak arkası model, dört hoparlörü kanal içinde model ve üç kulak içi model olarak üretilmektedir. İşitme uzmanları, kişisel işitme kaybınıza ve yaşam tarzınıza göre ideal modeli seçmenize yardımcı olabilir.

Randevu ve sorularınız için bize ulaşın

Bizi telefondan arayın ve randevu alın

Sohbeti başlat
1
Sorunuz mu var?
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?