WIDEX Evoke

Android ve iPhone ile Kontrol Edilen Akıllı İşitme Cihazı

WIDEX Evoke ile işitme cihazınızı Android veya Apple telefonunuzla kolayca kontrol edin. Akıllı teknoloji ile tasarlanan EVOKE, işitme deneyiminizi kişiselleştirir ve daha akıllı hale getirir.

NEYİ İŞİTMEK İSTEDİĞİNİZE SİZ KARAR VERİN

EVOKE klasik müzik ile pop müzik arasındaki farkı anlayabilir. Toplantıdaki sesleri, partideki seslerden ayırmayı da bilir. Kapalı ve açık mekanlarda size ayak uydurur, bulunduğunuz ortamı tanır ve ona göre ayarlanır. Maruz kaldığınız sesler sürekli değiştiği için EVOKE işitme cihazı, Akışta Ses Analizörünü (Fluid Sound Analyzer) kullanarak çevrenizdeki ortama tepki verir.

COM-DEX

COM-DEX şık ve eller serbest iletişim imkanı sunan ,akıllı telefonlarınızdan işitme cihazınıza yüksek kalite ses aktarımı sağlayan dinlemeye yardımcı cihazdır.

RC DEX

RC-DEX basit ve kolay kablosuz uzaktan kumanda olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

TV PLAY™

Kullanması kolay uygulamayla televizyonun ve işitme cihazınızın sesini birbirinden bağımsız ayarlayın.

TV DEX

TV-DEX ile direkt olarak televizyondan işitme cihazınıza kablosuz ses aktarımının tadını çıkarın.

TONELINK uygulaması

Çeşitli ses ayarlarını yapmak ve kişisel tercihe göre programları dinlemek için kullanması kolay ve kişiselleştirilir uygulama.

Perfect Dry Lux

PerfectDry Lux işitme cihazı kurutucusu kullanarak cihazlarınızı sadece 45 dakika içinde kurutabilir, temizleyebilir ve en iyi performansı vermelerini sağlayabilirsiniz.

Soundsense Learn özellikli EVOKE uygulaması

Çeşitli ses ayarlarını yapmak ve kişisel tercihe göre programları dinlemek için kullanması kolay ve kişiselleştirilir uygulama.

Temel Özellikler
Pediatrik
Hayır, çocuklar için uygun değildir
SGK Kapsamında
Evet
Ses Kontrol
Evet
Program Seçimi
Var, 4 program
Mobil Uygulama
Evet
Mikrofon Tipi
Direksiyonel mikrofonlar seslerin geliş yönlerine göre algılar.
Gürültü Azaltma
Evet
Yazılım Güncelleme
Evet
duykon işitme cihazları Widex
duykon işitme cihazları Widex
Widex EVOKE™ için hangi uygulamalar mevcut ve nasıl kullanabilirim?

EVOKE işitme cihazınızı kontrol etmek için Android veya Apple telefonunuzla kullanabileceğiniz iki farklı uygulama bulunmaktadır.

 

Widex EVOKE işitme cihazı nasıl daha akıllı hale getirilir?

EVOKE işitme cihazı, interaktif seçenekler sayesinde işitme deneyiminizi yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca, çevrenizdeki ortama tepki veren Akışta Ses Analizörü teknolojisi ile otomatik olarak ayar yapabilir.

Widex EVOKE işitme cihazı, kişisel bir deneyim sağlamak için nasıl çalışır?

EVOKE, Widex Ses Algısı teknolojisi ile işitme deneyiminizi kişiselleştirir ve bu anonim verileri kullanarak daha iyi bir işitme deneyimi oluşturur. Bu sayede cihaz, her kullanımınızda daha akıllı hale gelir.

Widex EVOKE işitme cihazını kişiselleştirmek için hangi uygulamayı kullanabilirim?

EVOKE uygulaması, işitme tercihinizi kişiselleştirmenize yardımcı olur. Ses Algısını Öğrenme özelliği sayesinde farklı ses profilleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Widex EVOKE işitme cihazının otomatik ayarlarını kullanmak istiyorum. Bu nasıl mümkün oluyor?

EVOKE, dinlenmek istediğiniz zamanlar için Universal programını seçmenize olanak tanır. Bu program, cihazın ihtiyacınıza ve çevrenize göre otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

Widex EVOKE işitme cihazının ses kontrolünü nasıl yapabilirim?

EVOKE işitme cihazı, Akışta Ses Denetleyicisi sayesinde farklı ses ortamlarında optimum sesi ayarlar. Bu sayede işitme cihazınız, farklı ortamlarda kolayca adapte olur.

Widex EVOKE işitme cihazı nasıl hatırlayıcı bir cihaz haline geliyor?

EVOKE, Ses Algısına Adaptasyon teknolojisi sayesinde yaptığınız değişiklikleri hatırlar ve benzer durumlarda otomatik olarak uygular. Bu özellik sayesinde cihaz, kullanıcılar için daha kullanışlı hale gelir ve kişiselleştirilir.

Randevu ve sorularınız için bize ulaşın

Bizi telefondan arayın ve randevu alın

Sohbeti başlat
1
Sorunuz mu var?
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?