Duykon İşitme

İşitme Sağlığı Ve İşitme Cihazı

İşitme Sektöründe 25 Yıl

Biz Kimiz?

DUYKON İşitme Cihazları, işitme sektöründe 25 yılı aşkın deneyime sahip bir kuruluştur. İnsanların işitme sorunlarına etkili çözümler sunarak, işitme sağlığını ön planda tutan bir yaklaşımla faaliyet gösteriyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Uzman kadromuz, odyometrik testlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak işitme sorunlarını en iyi şekilde teşhis ediyor. İşitme sağlığı konusundaki derin bilgimiz, size en iyi hizmeti sunmamıza olanak tanıyor.

Yetkili Satış Temsilci

Yetkili satış temsilciliklerini yaptığımız; WIDEX markası olan ve doğal ses kalitesiyle dünyanın en iddialı markası WIDEX ve dünyaca ünlü Philips işitme cihazları ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çok hafif, hafif, orta, ileri ve çok ileri dereceli işitme kayıpları için kulak arkası ve kulak içi işitme cihazı çözümleri sunmaktadır.

işitme Cihazı Pilleri

Dünyanın en çok tercih edilen işitme cihazı pilleri Duracell ve Oticon marka pillerin, Egger ve Dreve markalarına ait kulak kalıbı, kulak tıkaçları ve işitme cihazı aksesuarlarının da satışını yapmaktadır.

Hizmetlerimiz

4 Adımda Daha İyi Duyun

İyi bir işitme sağlığı, yaşam kalitesini artıran önemli bir faktördür. İşitme sorunları, günlük yaşamın birçok yönünü etkileyebilir ve sosyal ilişkileri zorlaştırabilir. Ancak endişelenmeyin, işitme sorunlarıyla başa çıkmanıza yardımcı olmak için buradayız.

01.

Kontrol

Kontrol
İşitme sorunlarınızın farkına varmak, işitme sağlığınızı geliştirmenin ilk adımıdır. Eğer işitme sorunlarından şüpheleniyorsanız veya bu konuda endişeleriniz varsa, bir odyologla iletişime geçmek önemlidir. Odyologlar işitme sorunlarını değerlendirmenin uzmanlarıdır ve size uygun tedavi yöntemlerini önerebilirler.

02.

Değerlendirme

Odyologunuz, işitme sorunlarınızı değerlendirmek için çeşitli testler ve muayeneler yapacaktır. Bu değerlendirme süreci, işitme sorunlarınızın nedenini ve şiddetini belirlemenize yardımcı olacaktır. Elde edilen bilgilere dayalı olarak, size özel bir işitme çözümü önerilecektir.

03.

Uygulama

İşitme sorunlarınızın nedenine bağlı olarak, odyologunuz size uygun bir işitme cihazı veya diğer işitme destekleri önerebilir. İşitme cihazlarının doğru bir şekilde ayarlanması ve kullanılması, işitme sağlığınızı önemli ölçüde iyileştirebilir. Odyologunuz, cihazları nasıl kullanmanız gerektiği konusunda size rehberlik edecektir.

04.

Satın Alma

Eğer işitme cihazı satın almanız gerekiyorsa, odyologunuz size en uygun seçenekleri sunacaktır. İşitme cihazlarının çeşitleri ve teknolojileri farklılık gösterebilir, bu nedenle ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçmek önemlidir. Odyologunuz, bütçenize ve yaşam tarzınıza uygun bir işitme cihazı seçmenize yardımcı olacaktır.

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruların Cevapları Burada

İşitme cihazları farklı donanım, özellik ve barındırdığı teknik detaylar bakımından birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. İşitme Cihazı fiyatları ile ilgili whatsapp destek hattımız üzerinden bilgil alabilirsiniz.

 

”İşitme Cihazı kimler tarafından kullanılır?” sorusunun cevabı işitme kaybı yaşayanlar olarak verilebilir ancak doğuştan işitme kusuru olanlar da olmak üzere işitme ve duyma kaybı ile ilgili küçükte olsa sorun yaşayanlar tarafından kullanılabilir.

 

İşitme Cihazları sahip oldukları özellikleri bakımından her biri ayrı ayrı görevler üstlenmektedir. Bu nedenle doğru işitme cihazını tespit edebilmek ve kullanabilmek için bir uzmandan yardım almanız, işitme testleri yapılarak en uygun işitme cihazı belirlenmelidir.

İşitme Cihazları işitme sektöründe satıcı yetkisi bulunan markalar tarafından yapılmaktadır. İşitme Cihazı satın almak istiyorsanız Duykon İşitme Cihazları ile iletişime geçebilirsiniz.

50 +
İşitme Cihazı
5 +
Mutlu Danışanlar
1
Şube

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İşitme Sağlığınız Bizim İçin Birinci Öncelik!

Profesyonel Ekibimiz

İşitme sorunlarınızı anlamak ve çözmek için deneyimli ve eğitimli bir ekibimiz var.

Kişiye Özel Yaklaşım

Her hastamızın ihtiyaçları farklıdır, bu nedenle tedavi planlarımızı kişiselleştiriyoruz.

Güncel Teknoloji

En son işitme cihazları ve tedavi yöntemlerini kullanarak size en iyi sonuçları sağlıyoruz.

İşitme Sağlığı Eğitimi

Size işitme sağlığınızı nasıl koruyacağınız konusunda rehberlik ediyoruz.

Randevu ve sorularınız için bize ulaşın

Bizi telefondan arayın ve randevu alın

Sohbeti başlat
1
Sorunuz mu var?
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?